התרשמויות

♦ התרשמויות ממפגשי הכוונה וייעוץ אישיים

♦ התרשמויות ממפגשים קבוצתיים
 
 התרשמויות ממפגשי הכוונה וייעוץ אישיים
 
למירב היקרה,
ברצוני לומר תודה ולהביע את הערכתי לייעוץ המדויק שקיבלתי ממך לפני מספר שנים, עת הגעתי אלייך כשכיר עם הרבה לבטים לגבי מסלול הקריירה וביקשתי את עצתך.
בפרספקטיבה של חודשים רבים אני מוצא את המפגש איתך כנקודת מפנה משמעותית עבורי, הן בהתמודדות עם הדילמה המקצועית שאיתה הגעתי והן במישור האישי.
בחוכמתך הרבה עזרת לי לייצר אלטרנטיבות חדשות מתוכי, שמתאימות לאישיות שלי בשילוב הניסיון והידע שצברתי. כיום כשנה לאחר שיצאתי לעצמאות והקמתי את חברת הייעוץ שלי אני יודע שעשיתי את הדבר הנכון בעיתוי הנכון ביותר עבורי.
תודה רבה!
איל דוד,
מנכ"ל דיגיטל אפקטיב בע"מ
eyal@DigitalEffective.com     טל: 03-763-1035
 
------------
 
מירב כהן היא אחת היועצות הרוחניות המעולות והאמינות ביותר שיש.
מעבר לדיוק והבהירות ברמת ההנחיה, מה שמייחד אותה הוא המעשיות. מירב, שהגיעה מהתחום העסקי, מקפידה להבהיר את המסרים ולתעל אותם לחיי היום יום, כך שמי שמגיע יוצא עם הנחיות מדויקות עם בכל הקשור למה שעליו לעשות כדי להביא שינוי לחייו, כל אחד בתחומו. כמו כן מירב מציידת את האנשים העובדים איתה בתרגילים מדיטטיביים רבי עוצמה המביאים שינוי ברמת הדי. אן. איי.
עברתי עם מירב מספר מפגשים בתרגול השהיה בעולם המקביל. בפעם הראשונה שתרגלנו את הכניסה לשם, לא הבנתי את מה שאני עושה, אך היום, לאחר שהמשכתי לתרגל את הכניסה לעולם זה עוד ועוד, שכללתי לאט לאט את הכלי עד כדי כך שהבאתי באופן מעשי לשינוי בחיי בכל תחומי החיים. כל בקשה שביקשתי בעולם המקביל, מצאה מענה בעולם המציאות, ומציאות חיי משתנה אט אט בעקבות התרגיל. הרגלים ישנים נושרים מעלי, עולמות חדשים נפתחים ואני מתקרבת לדיוק בכל רמה של מציאות חיי. הכניסה לעולם המקביל חיברה אותי למקור של שפע אנרגטי אין סופי המאפשר לי לעשות התמרה בחיי. כמו כן עוזר לי התרגול, בעבודתי כמנחה של תהליכי כתיבה והעצמה אישית בכתיבה.
הידע לגבי מציאותו של עולם מקביל והעבודה בתוכה הוא חידוש מהפכני שניתן למירב כהן באמצעות מדריכיה הרוחניים, ואני ממליצה לכל אדם שרוצה להביא שינוי לחיים לתרגל אותה.
יוספה אבן-שושן, מחזאית ומלווה של תהליכי כתיבה
03-5280403
www.yosefa.cnf.co.il
 

------------
 
המפגש עם מירב כהן – המלצה!
אחד המפגשים שהחזירו אותי ל"תלם חיי המרכזי" היה המפגש עם מירב כהן. מי לא שואל את עצמו שאלות על הדרך והכיוון הנכון עבורו? שאלות רבות מהסוג הזה התרוצצו לי לפני המפגש עם מירב, וככל שהתקדמה הפגישה יכולתי להרגיש איך היא לוקחת אותי ביד דמיונית ומזכירה לי מאיזה חומרים אני עשוי, מהן החזקות שלי וכיצד להביאם לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר. תוך כדי פגישה מוקלטת שנמשכה כשעה, מירב הנחתה אותי ויעצה לי כיצד לפעול בתחום העסקי, היא ידעה למקד בדיוק מה מפריע לי וכיצד עלי לסכל את המכשולים. מיד יצאתי לפעולה והתוצאות לא אחרו לבוא.
מירב תודה, את אחראית לדחיפה משמעותית שלי קדימה.
לספקנים (תמיד יהיו), אם תבואו פתוחים, אם תנטרלו את האגו, אם תקשיבו, מירב תיקח אתכם אל על.
דני גולן,
שיפור ביצועי מכירות באינטרנט
www.web-traffic.co.il
 052-3869457
 

------------
 
One of the best consultants I have met, and I've met... I still send people to see her for consultant and get superb feedbacks.
בסופו של יום המסע הוא שלנו. יחד עם זאת, המפגשים עם אנשים מסוימים מביאים את המסע להיות מהנה מעמיק ומלא יותר באושר. מירב היא מפגש כזה בדיוק. 
מירב כהן - אחת מכמה יועצות איכותיות ביותר שהכרתי בתחום הייעוץ האישי בכלל וייעוץ לקריירה בפרט. במהלך הקריירה האישית שלי והאתגרים המקצועיים והאישיים (זה הולך ביחד) שפגשתי בחיי, פניתי לא אחת לייעוץ ותמיכה ממדריכים רוחניים. הבחירה באדם שיהיה יועץ ומלווה בדרך היא לא פשוטה, יש חשיבות רבה (לפחות עבורי) לכך שהאדם שמולך יביא עמו ניסיון אמיתי, רמה אינטליגנטית גבוהה, תפיסה מהירה וחדה, חמלה וקבלה ללא שיפוטיות, אהבה לאנשים ונכונות להכיר באגו שלו ושלי. אני זכיתי לפגוש 3 מדריכות בלבד (במקרה שלושתן נשים) שעונות לקריטריונים  הללו, ומירב היא אחת מהן. לכן עד היום אני מפנה אליה חברים וחברות ומקבלת פידבקים טובים מהם. התרומה של מירב לרמת האושר שחוויתי במהלך התקדמותי במסע הקריירה והחיים התבטאה ב:
- הבנה עמוקה של מהות האתגר העומד בפני ואלו איכויות עלי לחפש בעצמי מול אתגר זה.
- סיוע בזיהוי מדויק של המניעים האמיתיים שלי.
- ראייה רחבה של המסלול בו אני צועדת, מעבר לראייה היומיומית המצומצמת.
נעמה עטר
בעלת עסק עצמאי לפיתוח עסקי
050-7984000
attar.naama@gmail.com
 

------------
 
 מירב,
אי אפשר לתאר במילים את התחושה שיוצאים אתה מפגישה אתך, לא משנה אם זה פגישה אישית או קבוצתית.
תחושה של התמלאות באנרגיות, תחושה חיובית של עשייה והתקדמות וסיפוק אדיר בידיעה שכל האנרגיות הללו נמצאות בתוכנו, רק צריך לסגל את "ארגז הכלים" הנכון בכדי להוציא אותם. כמובן, שאת מספקת את הכלים הנכונים ואת הנתיב הנכון בכדי להביא את עצמי / עצמנו לידי מימוש.
אחד הדברים המרכזיים שלמדתי בעזרתך ההוא ההבנה שהחיים נמצאים בשליטה שלנו, ההחלטות שלנו, התדר שאנחנו משדרים לעולם משתקף אלינו בחזרה וככל שנעבוד על עצמנו ונתקדם, נקדם את עצמנו בכל מובן אפשרי בחיים.
הלוגו שלך מתאר מאוד יפה את התהליך בו עוברים אצלך בפגישה, בתחילת התהליך ההרגשה מאוד מבולבלת, מבולגנת לא נעימה ,כאשר במהלך הפגישה ובסופו התמונה מאוד בהירה, מסודרת ואופטימית. אין ספק שהפגישות אתך תורמות לי לחיים, למשמעות ומעשירות את חיי.
בהזדמנות זו נגיד גם תודה! כי זה ממש לא מובן מאליו.
המשך יום טוב,
נעמה ארד
שיווק ומכירות
אקוואטק טיהור מים
052-5441932
 

------------
 
מירב, במשך עשור האחרון יצא שאחת לרבעון אני מגיע אליך לשיחה וייעוץ, ויוצא ממך מחוזק בבחירות שלי. אני יוצא מהמפגשים איתך מאוזן יותר, מצויד בכלים פרקטיים ובהכוונה מדויקת, ועם חומר למחשבה להפוך בו... בכל פעם שאני מקשיב להקלטה של הפגישה אני מבין עוד משהו, ומוצא עוד רבדים שלא שמעתי מקודם. טוב לי שגם כשאני לא אומר אצלך אף מילה, וגם כשאני אומר הרבה אבל מרגיש שלא מצליח באמת לבטא את מה שרוצה, יש מי שמבין ורואה אותי בצורה חדה ונקייה מאד מאד, ויכול לתאר במילים בצורה מדויקת ובזווית אחרת ממה שחשבתי. בפגישה יש לי תחושה שאני נמצא כמו בצילום רנטגן פנימי... זה טוב לי שיש מי שמחזיק, ולצד זה גם שומר תמיד שהבחירה תישאר בידי. אני שואב הרבה ביטחון מכך שאת סופר- מקצועית, מוקפדת בבחירת המילים שלך, לא נופלת לבורות שלא פעם אני נוטה לטמון ולהישאב אליהם. אני אוהב ומתרגש בכל פעם מהדימויים שעולים במהלך המסרים.
אני יכול לומר, שבשונה ובדומה לטיפול נפשי שבו נפגשים אחת לשבוע, כאן יש לי תחושה שאני מוחזק ברמה הכללית, שאני מלווה בהתפתחות האישית שלי, שנעשים קישורים ממבט-על בין התחומים השונים בחיי כמו החברה שאני מנהל, היחסים שלי עם אנשים, היצירה, השאיפות... ותמיד הבחירה נשארת אצלי, ואני בוחר בכל פעם מתי לבוא. אני רוצה לומר שמעטים האנשים שהתמדתי להיות איתם בקשר מקצועי למשך תקופה ארוכה כל כך. אני מניח שזה לא מקרי.
ירון
 

------------
 
הי מירב,
מזה כמה שנים שאני עוברת תהליך – תהליך של שינוי גם בפן האישי וגם במקצועי. בעברי הרחוק הייתי שכירה במקום עבודה מסודר בתפקיד ניהולי, כשילדתי את בתי הראשונה (לפני כ 11 שנה) הבנתי שמשהו השתבש לי בחשיבה על החיים, שמה שקרה עד היום לא מתאים לי ולא נכון לי יותר. בתחילה הייתי מבוהלת, לא הבנתי מה עובר עלי, החשיבה שלוותר על כל מה שבניתי ולעזוב מקום מסודר בתפקיד ניהולי עם כל ההטבות האפשריות לא הסתדר לי. לאט לאט הבנתי שמה שחשוב לי בתקופה זאת של חיי זה להשקיע במשפחתי ולהיות קרובה ככל האפשר לילדיי, ועדיין להמשיך ולהשקיע בתחום המקצועי במינון נכון.
מכל הפחדים וההתלבטויות הללו הגיעה הפגישה הראשונה ולאחריה לימוד, פגישות, הדרכה וליווי של כל התהליך והשינוי הארוך של חיי שנמשך עד היום.
היום אני בעלת עסק עצמאי – מנהלת חברת השמה במודיעין ובמקביל אמא במשרה מלאה ומגדלת את 3 ילדי קרוב אלי.
לאורך כל התהליך שבו היו ירידות ועליות וניסוי וטעייה, תחלופה של מקומות עבודה הן כשכירה והן כפרילנסרית, לימודים וכד' - את ליווית אותי בכל השלבים. הפגישות האישיות איתך הנחו אותי והובילו אותי לתובנות להבנה ולעשיה כמובן, בזכות הפגישות והליווי הצמוד הצלחתי להגיע לעצמאות שאליה כל כך רציתי להגיע.
בפגישות האישיות שלנו עלו הרבה דברים שקרו במציאות, הכנת אותי לתהפוכות ולתוצאות, לקבלה ולהבנה. הבנה מבפנים מה אני רוצה באמת בזכות היכולת שלך לחבר את הדברים למציאות, לעשיה ולא להשאירם ערטילאיים לתת לי להאמין בעצמי שמה שאני רוצה עם אמונה בעצמי באמת יכול לקרות.
התהליך נמשך עד היום וכשאני מרגישה שאני צריכה חיזוק, תמיכה, חיבוק -  אני מיד פונה אליך!
ללא עזרתך היה קשה לי להגיע לאן שהגעתי.
היום אני מרגישה שאני יותר במודעות, מקבלת דברים שקורים, קשובה לעצמי בכל תחומי ואתגרי החיים .
בהזדמנות זאת אני רוצה לומר לך תודה – תודה על המסע המרתק שיצאת איתי אליו יד ביד.
אוהבת אותך,
פזית
                                

------------
 
Dear Merav
It is almost four years since we met first time, and although we saw each other only three times during this period, our meetings brought a new meaning to my life.
Thanks to you, I was able to understand myself, my life, and the connections with people much better. While being with you I experienced the contact with Divinity and Truth, later I found confirmations in my everyday life that whatever you were saying found its proof.
After each meeting I left you filled with calmness, Higher Energy and holiness.
When my son started to show developmental problems, I knew from the very beginning that I want to hear from you about him, as I trust you completely,
Our meeting coincided with the check-up at the doctor's, who stated with full certainty that there is a serious problem with my child. At the same time, you told me that he hears, sees and understands everything, and explained what to do to make him feel stable in the body. The breakthrough with him came right after the visit at your place. He started to smile and look at us with curiosity that he had lost many months before. His fear and concerns started to vague until disappeared completely. All the time I followed your suggestions.
Today, three months later, he is a completely different child, the doctor had to take back his words, and you supported me in the deeper examination of things, and deeper meanings and insights into life and human beings.
I am very grateful to you for that and for our meetings before, and I am looking forward to seeing you again - always y.
 Aga
Poland
 ------------
 
מירב,
מיד ראיתי איזו ענקית את. יש בך כל כך הרבה תכונות טובות כפי שמצוין בכתבה, אך יש משהו אחד בסיסי שקלטתי ישר - האינטגריטי שלך - הניקיון - קומבינציית התכונות המאפשרות לך להיות במקום שלך. תודה לאלוהים שאת קיימת.
ר.
 

 ------------
  
I have made quantum leaps in my spiritual life over the last ten years thanks to Merav and the Master Guides that work through her. In my 18 months of private study with her, I worked with at least five of her guides as I steered through a number of significant life challenges at that time in my life, including the end of my marriage, which hailed the beginning of my own spiritual awakening. With each exciting spiritual discovery I made, my inner wisdom grew exponentially and my understanding quickened. Her guides would take me deep into their teachings, helping me to draw my own conclusions and discover my own truths. As each guide who had been working with me finished their teaching over a course of weeks or months, a new guide or pair of guides would then come through to lead me further on my path towards greater Light.  One of the most thrilling experiences I had with Merav was meeting my own Master guide, Lazarus, for the first time. To this day, I am immediately aware when Lazarus visits me by the exhilarating and unique physical sensation that I receive. My life has gone from success to success ever since.
Andrea Katzer, Oakland, CA (formerly of Tel Aviv, Israel)
 
 
 
 
התרשמויות מקורסים, סדנאות ומפגשים קבוצתיים להתפתחות אישית
 
מירב יקרה,
הגעתי למפגש בהחלטה ספונטנית, ואומרים שהחלטות אלו הן המוצלחות ביותר.
במהלך המפגש, נהניתי פשוט מכל רגע: מהאווירה המקבלת , מהרוגע, מהמוסיקה, מההכוונה ומהניתוק. וכמו מרק טוב: כמה ימים אחרי שעמד התבשיל הוא אפילו טעים יותר.
לשחרר עוד לא שחררתי, אבל העימות עם הדברים, ההבנה לגביהם, הרגש האמביוולנטי הדיאלוג איתם הוא שלב התחלתי בתהליך השחרור.
חוויתי חיבוק חם. יצאתי כאילו עטופה ומוגנת.
תודה על כלי נוסף, ותחושה כל כך מחבקת.
ענבל לוי
 

 ------------
 
ערב טוב מירב,
שוב תודה על הערב המיוחד שהעברת לנו.
המדיטציה שהנחית והאנרגיה בחדר הייתה עוצמתית מאוד עבורי.
בשבוע שאחריו המשכתי בהתכוונות לקראת השנה החדשה,
משהו נפתח ובא גם לידי ביטוי בזרימה של מטופלים חדשים לקליניקה,
אני מרגישה שלווה ומלאה עוצמה פנימית, בטחון בדרכי והודיה.
תודה ובברכת שלום,
שרון אבידן,
דרך פעימת הלב
פסיכותראפיה גופנית
 

 ------------

היי מירב!
היה ערב מדהים בעיניי שהמשיך ללוות אותי היום, קיבלתי חיזוקים בדרך שבחרתי.
בנושא המיקוד הייתי צריכה לוותר על דברים שאני עושה טוב כבר הרבה שנים ולצאת מאזור הנוחות שלי, כל השאלות שנשאלו נתנו לי מענה והבהירו לי את הנושא לעומק. הרגשתי מאוד מאוד טוב, כאילו כל הבלבול וכל הקושי ההתלבטויות חוסר הוודאות שחוויתי לפני מספר חודשים, הביאו אותי בדיוק למה שנאמר במסר שלך. אני מתכוונת להשתמש במה שנאמר, ולא להאיץ תהליכים, לוקחת את הזמן שלי כדי להיות בטוחה ברורה ומדויקת לדבר הבא.
אני מודה לך מאוד.
כתמיד את היית מדויקת בזמן ובהנחיה, מאורגנת, עניינית ונעימה, כל הכבוד! כיף גדול.
בברכה,
לבנת שמש, מורה לתנועה וליציבה נכונה פלדנקרייז פילאטיס 054-2040703
 

 ------------
 
הגיגים על תחנת דלק. הטענת מצברים:
אם הייתי אומרת לכם לנסוע במכונית שלכם ללא מצבר. הייתם מסתכלים עלי ואומרים שירדתי מהפסים, או לפחות שאני באמת לא מבינה שום דבר במכונאות רכב, כולל לא את הבסיס. דרך אגב, זה לא רחוק מהאמת. אבל לכולנו יש בנבכי הזיכרון תמונה שאנחנו עומדים עם כבל ומנסים להפיח חיים במצבר של הרכב, לאחר ששבק חיים. לא עשיתי בינתיים הסבה מקצועית אבל אני בהחלט ממליצה לכל אחד ואחת מאתנו לחשוב מתי עשה מילוי מצברים לנפש. תחשבו לרגע מתי בין עבודה לילדים, לתשלום חשבונות, לבדיקה רפואית, מתי עשיתם טעינת אנרגיות פנימה, עצרתם ממרוץ היום יום והשקעתם כמה שעות בטיפוח הנפש. אני לא שולחת אתכם למנזר בהרים בטיבט, או לסדנת ויפאסאנה, אפילו לא לפסטיבל שאנטי באשראם במידבר, אם כי גם אלה יכולים לעשות את העבודה עבור אנשים מסוימים. אני מדברת על חיי היום-יום שלנו, גם בהם אנחנו צריכים לפעמים להאט, לעצור ולמלא את מאגר האנרגיות שלנו, לא לתת להם להתדלדל, להמשיך לכייל את הנפש שלנו לפיין טיונינג שלה.
לפני שנה הכרתי את הסדנאות של מירב. אנחנו נפגשים אחת לשבועיים, במקום נחמד במודיעין. אני לא עושה כאן פרסומת סמויה, זה לא מפגש המוני. זה מעגל קטן ואינטימי. מירב מביאה כל פעם נושא, שנוגע בכל אחת ואחד מאיתנו. בדרך שונה היא מביאה איתה הדרכה רוחנית שמגבירה את האינטואיציה לגבי אותו נושא, לעיתים בעזרת קלפים או מדיטציה ולפעמים מספיקה אינטואיציה, שמכוונת את התדר ומוציאה מאיתנו מחשבות, רעיונות, חלומות חדשים ואומץ. מכל מפגש אנחנו יוצאים מחוזקים, עם כלים חדשים ותובנות חדשות, חומר למחשבה ומזון לנפש. נכון, אפשר להמשיך ולנסוע, בלי לעצור, לחכות שיום אחד תדלק נורת אזהרה, או חס וחלילה המצבר שלנו האנרגטי יתעייף, אבל אפשר גם לעשות את פעולת המנע, למלא אותו כל הזמן באנרגיות חיוביות, ברוחות טובות ובתובנות חדשות, כך שימשיך ויאיץ אותנו, ייקח אותנו למעלה, ויישא אותנו עמו בדרכי החיים. מוארים יותר, מבינים יותר, מקבלים ומוכנים להתמודדות הבאה.
לימור ברנר
 

 ------------
 
הי מירב,
התרגשתי עד דמעות אתמול מהמפגש לקראת השנה החדשה, היו רגעים שכמעט ריחפתי מכמות העוצמה שחשתי בתוך הגוף.
אור וחום נגעו, עטפו לי את הראש וצבעים מקסימים מילאו את העיניים (מעולם לא הרגשתי כך). הדרך שהעברת את המסרים, המסרים עצמם, ההרכב האנושי, האהבה, קשה לי לתאר את ההרגשה. אני הולך עם תחושת זיכרון עמוק של מי שאני ומה הגרעין הייחודי שלי.
ודבר נוסף, היכולת האותנטית שלך שמהולה בצניעות אין סופית לבטא את המסרים האלה ולגעת בליבה מעוררת בי השראה.
תודה על הכל, תודה שאת בחיינו.
דני גולן
 

 ------------
 
מירב יקרה,
המון תודה על המפגש המרתק.
היה ערב מעניין, מסקרן, מלמד ומותיר רשמים רבים וחשיבה רבה.
המפגש תרם לי רבות ובעיקר חידד את הידיעה הפנימית שלי, על הדרך בה אני מתקדמת במסע חיי, אשמח להגיע שוב למפגשים .
לאחר 12 שנות הכרות איתך וקבלת יעוץ שוטף דרך מסרייך, עדיין אני מתרגשת כל פעם מחדש לקבל עוד ועוד ידע.
הרבה תודה,
רעות
 

 ------------
 
מירב יקרה,
אנו מכירות לך תודה גדולה על תהליך התפתחותי אישי ועוצמתי
שעברנו אצלך במשך תקופה ארוכה.
הדבר הכי משמעותי בעינינו הוא תחושת האמון, האמת והיושר,
ובעיקר ביטחון שאנו בידיים הכי טובות שיש, דבר שהוא כה חשוב בתהליכים רגשיים ואישיים.
המקום עצמו משרה אווירה נעימה וקסומה.
אנו עדיין ממשיכות בתהליך התפתחותי של צמיחה.
אוהבות ומחבקות,
אלן ושרי.
 

 ------------
 
הי מירב,
אני שמחה לשתף אותך בתחושותיי כי המפגשים הקבוצתיים במרכז הנם איכותיים ותורמים. אלו הם מפגשים בהם אני באה מלאה באנרגיות ועם רצון אישי לשינוי, תרומה וצמיחה. את ביכולותייך המופלאות מצליחה להכניס אותנו לאווירה של השקט, השלווה וההתחברות פנימה.
במהלך הערב אני מגיעה לתובנות, הבנות ולא מעט קווים למחשבה. האנשים הנוכחים במפגש תורמים אף הם, משתפים ומעלים דברים מיוחדים שכל אחד חווה. הערב נסגר בסיכום קצר וענייני ואני הולכת הביתה עם כוחות ואנרגיות לדבר החדש הבא. כמובן שזה לא נגמר בערב, והאנרגיות עמי גם בהמשך עושות את העבודה שלהן וכשאני משתפת אותך בכך את משיבה ועוזרת לי להבין את שחוויתי. המשיכי כך, המרכז מדהים, מלא באור ואנרגיות חיוביות.
תודה רבה על הזכות להכירך.
באהבה,
רויטל פ.
 

 ------------
 
הי מירב,
למרות החיים הצפופים שלי, אני מקפידה להגיע פעם בשבועיים ימי שני למפגשים שלך. הסיבה? זה נותן לי: שקט פנימי, שמחה, יכולת לראות את העולם בפרספקטיבה שונה, הבנה, רוגע, זמן ומקום להיכנס פנימה וכמובן לפגוש אנשים נחמדים מאוד ומשתפים.
תודה!
בטינה
 

 ------------
 
תודה לך מירב,
אני רוצה לשתף אותך בתהליך שהתחיל במפגש בערב שהיה אצלך בנושא השפע. אני חייב לאמר לך, שלא היו לי ציפיות. הגעתי בעיקר על מנת להציג את העבודה שלך לחברה טובה, שתתרשם מאופן העבודה שלך, שהוא בעיני אמיתי ואותנטי ואני די ביקורתי בנושא.
הערב עצמו היה עוצמתי במיוחד. קיבלתי השתקפויות של חוויות ואירועים בחיי, שרק אלוהים ואני יודעים. נחשפה נקודת המקור של חסימות ששנים אני מתעלם מקיומן, ולא מאפשר להן לצוץ. התהליך עצמו התחיל בלילה שלמחרת, בחלום דרמטי במיוחד, שלא אחשוף אותו כאן.
למחרת, חוויתי חוויה רגשית, שעליה דובר בפגישה, ששנים לא הרשיתי לעצמי לחוות. זה היה כל כך אמיתי ועוצמתי!! עשרות שנים לא הרשיתי לעצמי להיכנס לאותה פינה שצצה כל כך חזק ומשמעותית  בחיי. אני מרגיש שהשלתי משקל רב מעלי. התהליך עדין בעיצומו. אנשים שנעלמו לשנים החלו לצוץ, וכל התחושה הפיזית הרגשית מקבלת תפנית מאוד משמעותית, הזדמנויות חדשות ואנשים חדשים החלו לרקום קשרים, וזה פשוט מרגש. והכול עוד לפני!!
תודה לך על האפשרות שנתת לי לחזור אל עצמי.
באהבה
סביון סגל
 

 ------------
 
הי מירב,
רציתי לומר תודה על החוויה המדהימה והעוצמתית שחוויתי ביום שני. אני לא מצליחה להירגע, כבר כמה ימים שאני מלאת אנרגיות ושמחה ורצון לעשייה חיובית, מחשבות ותובנות שמגיעות אלי כל הזמן. באותו לילה של המדיטציה חוויתי חלומות חזקים וראיתי ממש את המדריך הרוחני שדמיינתי במדיטציה. ביום למחרת הרגשתי כל היום סוג של ריחוף עם מעט סחרחורות. זה היה מדהים. אני ממשיכה לחוות את החוויה ומתרגשת כל רגע מחדש. זה היה מדהים! חזק! ועוצמתי.
ושוב מודה לך תודה על המקומות הגבוהים שאת מביאה אותי.
בשמחה ואהבה,
פזית ארנון
 

 ------------
 
מירב,
רציתי לומר תודה על החוויה המדהימה והמרגיעה שחוויתי במפגש ביום שני האחרון, משום מה, בפעם הראשונה שבאתי, לא ממש הצלחתי לחוות משהו עוצמתי בדמיון המודרך ואתמול משהו השתחרר הגעתי עייפה ובלי מוטיבציה מיוחדת, ודקה אחרי שהתחלנו בהרפיה, הרגשתי שאני בתוך הטבע בנופים מדהימים עם הילדים שלי, הראיתי להם את כל אוצרות הטבע המדהימים שיש לנו והרגשתי מלאה באהבה ורוגע, בסוף הדמיון המודרך, בעלי הצטרף אלינו למסע הזה, מה שהעלה בעיניי דמעות של התרגשות.
אני ,שכל כך עייפה מעבודות הבית ומתפקידי כאימא וכרעיה, פתאום ראיתי את כל השפע שיש לי והתחברתי שוב למשפחה שלי, קמתי עם אנרגיות ושמחה ובעיקר עם חיוביות בלב.
המפגש הקבוצתי בעיניי מדהים וסבב השיתוף מפרה אותנו ונותן לנו השראה.
בתודה,
אן הדר
 

 ------------
 
הסדנה הזאת אפשרה לי  להבין שאני צינור להתפתחות, כל פעם עם כלי אחר,
זה הייעוד שלי: לעזור לאנשים במסע ההתפתחות שלהם.
פעם זה היה חינוך, היום זה אימון. תמיד הצלחתי, כי הייעוד שלי הוא להביא אנשים למקום של ידיעה והתפתחות.
הסדנה הביאה אותי לידיעה מאוד ברורה מכיוון שזאת הפעם הראשונה שקיבלתי את עצמי עם כל היכולות שלי, בצורה שקטה ושלווה.
אני מרגישה יותר 'אני' מאי פעם ומאושרת יותר.
זה הרבה בזכותך, מירב ובמה שאת אפשרת להתקיים פה בשלושת הימים האלה.
באהבה גדולה מאוד , הלב שלי התרחב,
שרון אלמוגי
מאמנת אישית וקבוצתית מוסמכת
sharonls@inter.net.il
0543030709


 ------------
 
מירב יקרה,
אני מודה לך על המרחב הנהדר שפתחת ועל הידע שחילקת אתנו בנדיבות אין קץ. רק מי שבליבו אהבה אמיתית לבני אדם ולהוראה מאפשר כזו גישה לאוצרותיו, זה היה עבורי מפגש מיוחד במינו עם אנשים מיוחדים ועם עצמי ממקום אחר,
רק עכשיו היה לי זמן לעכל כי מיד אתמול ועד עכשיו נאלצתי להיכנס לקדחת עשייה.
אני ממש מרגישה כי הסדנא הייתה מקפצה אל העתיד. היא חיזקה אותי מאוד בדרך החדשה ונתנה לי אומץ להמשיך.
יש לי ידיעה ברורה שיש לי יכולת לעזור לבני אדם בדרך חדשה (שאינה רק דרך הכתיבה) וזה מרגש אותי מאוד, הרגעים שבהם תקשרתי לאחרים על שאלות שלא ידעתי עליהם תשובה, האופן בו הגיעו הדברים בצורה חדה ומדויקת שהדהדה באופן מושלם אצל האחרים היה מרגש באמת. כפי שאת אומרת, רגע התקשור הוא רגע של אהבה.
אני מתחילה ללכת בדרך ובטוחה שהנתיב ייסלל כמו מעצמו, ושמחה שאת מלווה אותי.
תודה ושבוע נפלא,
יוספה אבן שושן
מחזאית ומלווה תהליכי כתיבה
www.Yosefa.cnf.co.il
 

 ------------
 
קיבלתי חיבור לכלי רב עוצמה ומשמעותי להמשך הדרך.
הבנתי שאני 'שם', וניתן לעבור לשלב מעשי יותר, שלב של הגשמה ושימוש במתנות איתן הגעתי לעולם.
מירב, תודה על הזכות,
אלון גנסין
חברת 'גני אלון'
www.ganeialon.co.il
 

 ------------
 
הגעתי לקורס עם ציפיות לא גבוהות במיוחד, ואני מרגישה שקיבלתי המון!
הרבה מאוד כלים, מסרים, ההדרכה של מירב מאוד מקיפה ועניינית, הכל מועבר באהבה והבנה. הייתה הרמוניה בין חברי הקבוצה וזה היה מאוד חשוב לי. יש לי קושי בחשיפה אישית אל מול זרים וחברים כאחד והקושי הזה נמוג, הייתה זרימה מטורפת ואני מודה על כך.
תודה רבה לך, מירב, על הדרך החדשה!
 
טלי גרשון


 ------------
 
מירב היקרה,
הקורס נתן המון, הרבה יותר ממה שאני כעת מבינה.' נפתחים שערי שמיים', משפט שאומרים בחגים, מועדים, ערב שבת ועוד. .וזה מה שאני מרגישה כעת.
קיבלתי כלים, אני בתהליך הפנמתם, ובעזרת השם ובעזרתי אני מוציאה את היכולות היצירתיות שלי החוצה. אני מגשימה את עצמי.
אני בוחרת להתחבר לאנרגיות החדשות והמזמינות של היקום, להיות חלק מהאור, מהתובנות ומהאהבה הקוסמית.
התחזקו בי צדדים של נתינה והפצת אור לאנשים היקרים לי וגם לאלו שפחות.
נתת כלים פרקטיים, יישומיים לחיי היומיום הניתנים בקלות ליישום, אני בוחרת ליישם.
תודה רבה, אני חלק מהמשך התהליך שקורה,
באהבה רבה ובאור לבן גדול ומחייך,
רויטל פייגל
 

 ------------
 
מירב היקרה,
עברו כמעט שלושה שבועות מאז הסתיים הקורס. המסרים והכלים שקיבלתי בו עדיין מלווים אותי ונדמה לי שהמתנות הללו הפכו לחלק ממני ויישארו איתי תמיד.
באתי לקורס כדי למצוא את החוזק והעוצמה שבי, את הקול הפנימי שלי, שידעתי שיש בי, שבעט וצעק ורצה שאשמע אותו. שמעתי אותו...קיבלתי את הכלים לאתר אותו ולהקשיב לו בלי חשש, להתגבר על הביקורת העצמית ,על הפחדים, ולהישען על איזה קו בטוח שבתוכי.
ההדרכה וההכוונה שלך, הקבוצה התומכת והפתוחה, האנרגיות הטובות ששררו בחדר, ההדרכה העליונה שנתנה את ביטויה, כל אלה יצרו חוויה מיוחדת, חוויה מעשירה ומעצימה.
אני מאושרת שהיה בי את הכוח ואת הפתיחות לבוא לקורס, ואני מלאת תודה - לך, לאנשים המקסימים שבקבוצה, למשפחה שלי שאפשרה לי, ולמדריכים שהיו שם כדי לכוון ולהאיר.
מצפה להמשך הלימוד וההתפתחות.
תודה,
נועה


 ------------
 
מירב המון תודה!
על אנרגיה מדהימה, על הרבה רגישות ותובנה, על הדרכה מובנית ומתאימה ועל המון העצמה. הרגשתי שאת מביאה משהו נקי ומאוזן, קשוב תומך ומקבל, ובעצם הרבה הרבה אהבה ואור!
התהליך שעברתי מאוד משמעותי ואני מרגישה שינוי גדול בחיי, הועצמתי והתחזקתי, התחברתי לעצמי וליכולות שלי וקיבלתי גם יכולות חדשות!
אני מרגישה את ההשלכות ביומיום שלי, בבחירה שלי לראות את הדברים כביטוי העצמי שלי, בהחלטות שאני מקבלת, במערכות היחסים שלי עם בעלי, ילדיי, משפחתי וחבריי.
אני מרגישה מבורכת ומוארת, אני מרגישה שזאת רק ההתחלה.
מחכה לעוד מהאנרגיה הזאת, האיכות המיוחדת שלך ובאהבה הרבה.
בהוקרה, תודה ואהבה רבה!
איילה
 

 ------------
 
בקורס שהיה יוצא דופן, מעצים ומרגש קיבלתי כלים מדהימים לשיטה נכונה ביכולת תקשור, ניקיון של 'הצינור המוביל' מאגו, ביקורת ופחד.
הקורס הוא שלב חשוב ויסודי בבניה מחודשת של ההתפתחות הרוחנית שלי. קיבלתי יסודות חדשים שעליהם אני מתכוון לבנות תהליך נוסף, חדש מתקדם ואחר, שיאפשר לי חיבור מדויק ונכון יותר לעצמי ולסביבה.
נוצר בי בטחון מוחלט ביכולת להביא מסר נקי, אותנטי לא שיפוטי ממקור גבוה שאינו תלוי, לטובת כל מי שהמסר מיועד אליו, ללא ביקורת וספק.
הכי חשוב - קיבלתי אהבה בכמויות שיספיקו לשני מחזורי חיים. אני מאושר.
סביון-מטפל  הוליסטי
 

 ------------
 
קיבלתי המון אהבה והמון תמיכה על כך שאני שווה, מיוחדת, טובה!
קיבלתי עוצמה שידעתי שהייתה לי, אך לא ידעתי מה לעשות אתה ואיך לעכל אותה.
אני יוצאת מכאן למסע חדש, מרתק ועוצמתי, מלווה בחברים חדשים שנכנסו לליבי וילוו אותי גם בעתיד. אני מלאה באהבה לבריאה, לאנשים ובעיקר לעצמי.
מקווה לא לשכוח את זה, ולקבל באהבה את כל מה שהעתיד צופן לי.
היי ברוכה מירב, על מה שנתת ועל מי שאת!
אוהבת, ורד
 

 ------------
 
קיבלתי בקורס:
1. את היכולת המדהימה לתקשר.
2. הקורס/ האנשים/ הקבוצה החזירו לי לא מעט מהשקט הנפשי שאבד לי בזמן האחרון.
3. את הרצון לשוב ולטפל שוב ברייקי באנשים.
4. אני מודע יותר לדרך שעלי לעשות על מנת להגיע למטרות שהצבתי לעצמי, ועל כך שיש במי להיוועץ.
אני מודה.
תודה רבה,
אורי
 

 ------------
 
מירב,
הקורס נתן לי כל כך הרבה, חזרתי הביתה מלאה מכל מה שעברנו כקבוצה. שלושת הימים היו מפרים, עברתי תהליך פנימי חזק מאוד, התכנים היו מעשירים, מובנים היטב, במינון הנכון, ברצינות מדויקת.
קיבלתי תמיכה אדירה מהתהליך שעברתי. החיבור שלי אלייך הוא הטוב ביותר שיכולתי לקבל לעצמי וזה לאחר התנסויות רבות מאוד בעבר. התכנים הבריאים תומכים, אוהבים ומעשירים.
קיבלתי כלים עוצמתיים לשנה החדשה.
אני יוצאת מכאן עם שקט פנימי, ידע עצום, הדרכה אוהבת שמלווה אותי בהמשך דרכי.
נותר דבר אחד לומר לך: אני אוהבת אותך ומודה לאל ששלח לי אותך כמלאך מלווה להתפתחותי האישית.
אלן
 

 ------------
 
הגעתי לקורס ללא ידע מוקדם בנושא, מתוך תחושה שיש מסביבי עולם שלם שלא ניתן להיכנס לתוכו. קיוויתי לקבל בקורס איזו שהיא הבנה, פתח לעולם נסתר שיפתח בפניי, אפשרויות חדשות להבנת התכלית שלשמה אני נמצאת כאן.
הקורס היה עוצמתי, מלא בחוויות, קיבלתי הרבה תובנות שילוו אותי בהמשך הדרך.
אמנם אני בראשיתה של דרך חדשה, אבל כבר ידוע לי שזו הדרך הנכונה לי, דרך שתאפשר לי להתפתח ולתת מעצמי גם לאחרים.
מירב, תודה על כל המידע שהעברת, על היכולת שלך לתת ולשתף אותנו בניסיון ובידע שצברת.
רחל
 
FacebookGoogle+Twitter
כל הזכויות שמורות למירב כהן | עיצוב האתר: נוצה